QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Braşov, 21-22 Martie 2008

Rezultate

 

THAO QUYEN

Grade - Feminin

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Ancuta Ana Maria

Long Ho - Pascani

2

Raducu Roxana Paula

Dao - Iasi

3

Teodorovici Simona

Long Ho - Pascani

tq- f gr                    

 Grade - Masculin                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Apostol Constantin

UAIC - Iasi

2

Ichim Ionut - Daniel

He Pai - Suceava

3

Balanescu Alexandru

Hac Long Trao - Brasov

tq- m gr                                                                          

Centuri Negre - Feminin                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Ancuta Mirela

Long Ho - Pascani

2

Sandu Alexandra

Long Ho - Pascani

3

Dobrin Iuliana

He Pai - Suceava

tq- f cn                                                                           

Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Masculin                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Pirju Ionut

Long Ho - Pascani

2

Creanga Voineag Gabriel

Phoenix - Moinesti

3

Sterner Richard

Loi Tran - Brasov

tq-m cn                                                                            

≥ Centuri Negre 2 DANG - Masculin                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Obreja Florin

Dao - Iasi

2

Turcanu Paul

Dao - Iasi

3

Zamosteanu Tiberiu

Long Ho - Pascani

 

 

SONG DAU

Grade - Feminin

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
LONG HO - Pascani
Ancuta Ana Maria
Teodorovici Simona
Lazar Carmen
2
BAO - Bacau
Nicodim Iulia
Gherman Elena
Stefanache Mirela
3
SINH DAU - Botosani
Amitroaei Stefania
Ocu Nicoloeta

sd- f gr                                                                           

Grade - Masculin                                                                          

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
BAO - Bacau
Lungu Alin
Vrabie Ovidiu
Vrabie Lucian
Jicu Mihai
2
U.A.I.C. - Iasi
Apostol Constantin
Cojocariu Alin-Ciprian
Tudorache Silviu
Vintila Alis-Sebastian
3
DAO - Iasi
Stratula Vasilica
Miron Iulian
Stanciu Lucian
Parpauta Ionut

sd- m gr                                                                           

Centuri Negre – Feminin              

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
HE PAI - Suceava
Dobrin Iuliana
Munteanu Mihaela
2
LONG HO - Pascani
Sandu Alexandra
Fratean Andreea
3
THO - Bucuresti
Petriman Oana
Abacioaie Diana

                                                                         

Centuri Negre – Masculin              

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
LONG HO - Pascani
Casian Ionut
Pirju Ionut
Ionescu Mihai
Ungureanu Costel
2
HE PAI - Suceava
Andrei Vasile
Tanasa Alexandru Mihai
Avasilcai Daniel
Zegrea Ovidiu
3
THO - Bucuresti
Talpa Mihai
Plaiasu Andrei
Al Jumaili Omar

sd-m cn