QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Roman, 29 Martie - 1 Aprilie 2007

Rezultate

THAO QUYEN

Grade - Feminin                                                                                                                                

Loc

NUME / PRENUME

GRAD

CLUB

1

Ancuţa Ana-Maria

4 CAP

Long Ho -Pascani

2

Grigoraş Simona

3 CAP

Long Ho -Pascani

3

Lazar Carmen

2 CAP

Long Ho -Pascani

cn tq-f gr                                                                                                                                 

Grade - Masculin                                                                                                                                 

Loc

NUME / PRENUME

GRAD

CLUB

1

Agachi Narcis Daniel

4 Cap

Dao - Iasi

2

Bobirnac Remus

3 Cap

Bao - Bacau

3

Miron Iulian

3 Cap

Dao - Iasi

                                                                                                                                

Centuri Negre - Feminin                                                                                                                                 

Loc

NUME / PRENUME

GRAD

CLUB

1

Sandu Alexandra

CN

Long Ho -Pascani

2

Dobrin Iuliana

CN

Bao - Bacau

3

Munteanu Mihaela

CN

Bao - Bacau

                                                                                                                                 

Centuri Negre - Masculin                                                                                                                                 

Loc

NUME / PRENUME

GRAD

CLUB

1

Boghean Alexandru

CN

Long Ho -Pascani

2

Girigan Alexandru

C.N.

He Pai - Suceava

3

Creanga Voineag Gabriel

C.N.

Phoenix - Moinesti

                                                                                                                                 

≥ Centuri Negre 1 DANG - Feminin                                                                                                                                 

Loc

NUME / PRENUME

GRAD

CLUB

1

Ancuţa Mirela

2 Dang

Long Ho -Pascani

2

Ghetau Leontina

1 Dang

Dao - Botosani

3

Frăţean Andreea

1 Dang

Long Ho -Pascani

                                                                                                                                 

≥ Centuri Negre 1 DANG - Masculin                                                                                                                                 

Loc

NUME / PRENUME

GRAD

CLUB

1

Obreja Florin

2 Dang

Dao - Iasi

2

Turcanu Paul

1 Dang

Dao - Iasi

3

Zămosteanu Tiberiu

1 Dang

Long Ho -Pascani

cn tq-m cn1 

SONG DAU

Grade - Feminin

Loc
Club
Componenţa echipei
I
LONG HO - Pascani
Ancuta Ana-Maria
Grigoras Simona
Lazar Carmen
II
DAO - Botosani
Iriciuc Angela
Ocu Nicoleta
III
BAO - Bacau
Gherman Elena
Dumbrava Dana
Stefanache Mirela

cn sd-f gr                                                                                                                 

Grade - Masculin                                                                                                                

Loc
Club
Componenţa echipei
I
BAO - Bacau
Lungu Alin
Vrabie Ovidiu
Bobirnac Remus
Diumea Felix
II
Tho - Bucuresti
Plaiasu Andrei
Toma Stefan
Al Jumaili Omar
III
HE PAI - Suceava
Andrei Vasile
Ichim Ionut Daniel
Moldovan Sergiu

cn sd-m gr 

Centuri Negre - Feminin                                                                                               

Loc
Club
Componenţa echipei
I
LONG HO - Pascani
Ancuta Mirela
Sandu Alexandra
Fratean Andreea
II
DAO - Botosani
Jâjâie Andreea
Ghetau Leontina
III
BAO - Bacau
Dobrin Iuliana
Munteanu Mihaela

 cn sd-f cn                       

Centuri Negre - Masculin                                                                                              

Loc
Club
Componenţa echipei
LOCUL I
LONG HO - Pascani
Miron Corneliu
Ungureanu Costel
Ionescu Mihai
Casian Ionut
LOCUL II
DAO - Iasi
Cojocariu Adrian
Befu Codrut
Moisei Marian
Obreja Florin
LOCUL III
BAO - Bacau
Doroftei Flavius
Sascau Petrica
Serediuc Andrei
Matei Ovidiu

 cn sd-m cn