QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – copii şi juniori

Suceava, 30 Aprilie - 01 Mai 2004

Rezultate

 

Proba:   THAO QUYEN   -  7 – 10 ani - FETE

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Dimitriu Elena

Kim Ho Dao

Iasi

II

Ignat Adelina

Kim Ho Dao

Iasi

III

Nica Andra

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   -  7 – 10 ani - BAIETI

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Esanu Vlad Alexandru

Kim Ho Dao

Iasi

II

Crenganis Madalin

Kim Ho Dao

Iasi

III

Zelinschi Dragos

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   -  10 – 13 ani - FETE

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Rosu Diana

Kim Ho Dao

Iasi

II

Amartinesei Ana Maria

Kim Ho Dao

Iasi

III

Nicodim Nicoleta

Bao

Bacau

 cncj tq- f 10-13

Proba:   THAO QUYEN   -  10 – 13 ani - BAIETI

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Beleca Constantin

Dao

Iasi

II

Merticariu Bogdan

Kim Ho Dao

Iasi

III

Bilius Cezar

Kim Bao

Suceava

 

Proba:   THAO QUYEN   -  13 – 16 ani - FETE

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Zamfir Catalina

Dao

Iasi

II

Balcan Andrada

Bao

Bacau

II

Bolohan Georgiana

Long Ho

Pascani

III

Nica Irene

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   -  13 – 16 ani - BAIETI

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Zelinschi Vlad

Dao

Iasi

II

Mares Andrei Catalin

Phoenix

Moinesti

III

Stanciu Lucian

Dao

Iasi

III

Vrabie Ovidiu

Bao

Bacau

 

Proba:   THAO QUYEN   -  16 – 18 ani - FETE

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Sandu Alexandra

Long Ho

Pascani

II

Raducu Madalina

Dao

Iasi

II

Ancuta Ana Maria

Long Ho

Pascani

III

Harja Monica

Bao

Bacau

III

Zoican Ioana

Bao

Bacau

cncj tq- f 16-18 

Proba:   THAO QUYEN   -  16 – 18 ani - BAIETI

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Boghean Alexandru

Long Ho

Pascani

II

Girigan Alexandru

He Pai

Suceava

III

Creanga Voineag Gabriel

Phoenix

Moinesti

 cncj tq- m 16-18

Proba:   SONG DAU     Fete  10 – 13 ani

locul

CLUBUL

Sportivii

I

BAO – Roman

Chirila Ana Maria, Petrut Alina,

Turculet Denisa

II

C.S.M. RARAUL – C-lung Mold.

Erhan Iulia, Ciornei Raluca,

Buzila Alexandra

III

KIM BAO – Suceava

Bancescu Adalgisa, Ghiorghiu Alexandra,

Murariu Diana

 

Proba:   SONG DAU     Baieti  10 – 13 ani

locul

CLUBUL

Sportivii

I

KIM HO DAO – Iasi

Capraru Cosmin, Petrica Alexandru, Merticariu Bogdan

II

THO – Bucuresti

Marele Adrian, Onuta Vlad,

Karagozlu Aliandro

III

BAO – Roman

Cristea Mihai Cezar, Sarghie Costin, Bodosca Cristian

 cncj sd- m 13-16

Proba:   SONG DAU     Fete  13 – 16 ani

locul

CLUBUL

Sportivii

I

BAO – Roman

Buca Lavinia, Negurita Irina,

 Chiorescu Georgiana

II

DAO – Iasi

Zamfir Catalina, Calistru Roxana,

Isarie Elena

III

DRAGON – Onesti

Amitroaie Stefania, Oniciuc Roxana, Curcan Bianca

 cncj sd- f 13-16

Proba:   SONG DAU     Baieti  13 – 16 Ani

locul

CLUBUL

Sportivii

I

BAO – Roman

Airinei Alexandru, Borcan Catalin Alexandru, Mustata Andrei Vasile, Carcea Marian

II

DRAGON – Onesti

Iliuc Andrei, Dumitraciuc Marcel,

Pirvu Andrei

III

DAO – Iasi

Doncila Sergiu, Miron Iulian, Stanciu Lucian

 

Proba:   SONG DAU     Fete  16 – 18 ani

locul

CLUBUL

Sportivii

I

DAO – Botosani

Jajaie Andreea, Calugareanu Oana

II

BAO – Bacau

Harja Monica, Zoican Ioana, Radu Emilia

III

DAO – Iasi

Gantu Elena, Isarie Ionela, Zamfir Catalina

 

Proba:   SONG DAU     Baieti  16 – 18 Ani

locul

CLUBUL

Sportivii

I

BAO – Roman

Ivanciu Bogdan, Mazilu Andrei,

Mustata George Alexandru

II

BAO – Bacau

Vrabie Ovidiu, Ghervan Sorin,

Ifrim Vlad, Dodan Vlad

III

HE PAI – Suceava

Girigan Alexandru, Lesan Bogdan,

Gavril Marius

 cncj sd-m 16-18