QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Botoşani, 26-27 Martie 2004

Rezultate

 

Proba:   THAO QUYEN   1 – 4 Cap – Fete

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Sandu Alexandra

Long Ho

Pascani

II

Bujoreanu Anca

Dao

Iasi

III

Mocanu Raluca

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   1 – 4 Cap – Băieţi

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Parju Ionut

Long Ho

Pascani

II

Patrascuta Stefanita

Dao

Iasi

III

Boghean Alexandru

Long Ho

Pascani

III

Pavel Marius

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   C.N. – Fete

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Ancuta Mirela

Long Ho

Pascani

II

Dascalu Claudia

Long Ho

Pascani

III

Niculaiasa Anca

C.S.M. Raraul

C-lung Mold.

 

Proba:   THAO QUYEN   C.N. – Băieţi

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Ursu Dan

Dao

Iasi

II

Luca Mircea

Dao

Iasi

III

Jajaie Florin

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN    peste C.N. 1 Dang – Băieţi

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Obreja Florin

Dao

Iasi

II

Zamosteanu Tiberiu

Long Ho

Pascani

III

Turcanu Paul

Dao

Iasi

 

Proba:   SONG DAU   1 – 4 Cap –  Fete

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

KIM CHUONG - Vaslui

Ruja Alice, Sava Anca

II

UNG – Cluj

Anisie Alexandra, Laskay Unige

III

DAO – Iasi

Bujoreanu Anca, Mocanu Raluca, Julan Dana

 

Proba:   SONG DAU   1 – 4 Cap – Baieti

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

HE PAI – Suceava

Andrei Vasile, Cojoleanca Iulian,

Homiuc Florin Petru, Politic Cozmin Octavian

II

DAO – Iasi

Patrascuta Stefanita, Corut Ciprian,

Pavel Marius, Babiuc Ionut

III

LONG HO – Pascani

Cascaval Constantin, Vasile Ionel,

Resiga Cristian, Parju Ionut

 

Proba:   SONG DAU   C.N. – Fete

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

LONG HO – Pascani

Dascalu Claudia, Fratean Andreea

II

C.S.M. RARAUL – C-lung Mold.

Petriman Oana, Niculaiasa Anca

III

DAO – Iasi

Ghetau Leontina, Luca Elena

 

Proba:   SONG DAU   C.N. – Băieţi

locul

CLUBUL

COMPONENŢA ECHIPEI

I

LONG HO – Pascani

Miron Corneliu, Ungureanu Costel,

Ionescu Mihai, Dolhascu Constantin

II

KIM HO DAO – Iasi

Baciu Irinel, Airoae Constantin,

Turcanu Eugen

III

LOI TRAN – Brasov

Harbea Mihai, Gherghescu Marian,

Voicu Nicolae, Ghinescu Horia