QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

 Cupa României la QWAN KI DO – seniori

Iaşi, 10 Iunie 2000

Rezultate

 

 

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Pascal Daniela

Long Ho

Pascani

II

Nica Alina

Dao

Iasi

III

Adam Irina

Bao

Bacau

 

Proba:   THAO QUYEN   C.N. – Fete

 

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Ancuta Mirela

Long Ho

Pascani

II

Gornic Monica

Dao

Iasi

III

Stirbu Silvica

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   1 – 4 Cap – Băieţi

 

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Ungureanu Costel

Long Ho

Pascani

II

Pirju Ionut

Long Ho

Pascani

III

Turcanu Paul

Dao

Iasi

 

Proba:   THAO QUYEN   C.N. – Băieţi

 

locul

nume / prenume sportiv

CLUBUL

LOCALITATEA

I

Zamosteanu Tiberiu

Long Ho

Pascani

II

Stirbu Sorin

Dao

Iasi

III

Obreja Florin

Dao

Iasi

 

 

 

 Proba:   SONG DAU   1 – 4 Cap   Fete

 

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

BAO – Bacau

Zota Raluca, Secure Roxana, Moise Monica

II

LONG HO – Iasi

Dascalu Claudia, Gusa Daniela

III

BAO – Roman

Ghimpu Catalina, Anastasiu Anca, Savinoiu Doina

 

Proba:   SONG DAU   1 – 4 Cap – Baieti

cul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

LONG HO – Pascani

Ungureanu Costel, Neamtu Serban,

Vasile Ionel, Popa Giuliano

II

DAO-1 – Iasi

Taban Laurentiu, Cojocaru Adrian,

Nastase Emil, Ionita Iulian

III

HE PAI – Suceava

Zegrea Ovidiu, Ignatescu Cristian,

Cazac Dorin, Raicu Andrei

 

Proba:   SONG DAU   C.N. – Fete

 

locul

CLUBUL

COMPONENTA ECHIPEI

I

BAO – Bacau

Ichimas Mihaela, Adam Irina

II

DAO – Iasi

Stirbu Silvica, Gornic Monica

III

DAO – Husi

Prihoanca Lidia, Sabareanu Carmen

 

Proba:   SONG DAU   C.N. – Băieţi

 

locul

CLUBUL

COMPONENŢA ECHIPEI

I

LONG HO – Iasi

Miron Corneliu, Ionescu Mihai,

Zamosteanu Tiberiu, Galan Adrian

II

DAO – Iasi

Stirbu Sorin, Doroftei Flavius,

Obreja Florin, Baciu Irinel

III

LONG TIEN – Brasov

Gherghescu Marian, Voicu Nicolae,

Harbea Mihai