QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul National de Qwan Ki Do - CO VO DAO

Juniori si Seniori

ROMAN, 22 Noiembrie 2015

 

Rezultate

 

THAO QUYEN

 

13 – 15 ani – Feminin – arme de lemn


Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

POSTOLACHE IOANA-SABINA

HE PAI - Suceava

2

ACRISTINEI BEATRICE

HE PAI - Suceava

3

ANISTOROAE DENISA-ISABELA

DAO - Botosani

3

NISTOR GEORGIANA ANDREEA

KIM HO DAO - Iasi

   

1-0


1-21-1

1-3


                                  

                                                                  

         13 – 15 ani – Masculin – arme de lemn                         

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

POEATA STEFAN - VALENTIN

BAO - Roman

2

COZMA RADU MIHAI

BAO - Roman

3

IOAN VLADIMIR

BAO - Roman

       

2-0     

                               

                                                            

         16 – 17 ani – Feminin – Grade – arme de lemn           

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

CALANCE ALICE TEODORA

KIM HO DAO - Iasi

2

OJOG CRISTINA ELENA

PHI HAU - Bacau

3

AVERESCU STEFANA IOANA RAFAELA

KIM HO DAO - Iasi


3-0


3-23-13-3               

                                        

                                                

         16 – 17 ani – Masculin – Grade – arme de lemn          

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

MANESCU STEFAN

BAO - Roman

2

PLOP ANDREI

KIM HO DAO - Iasi

3

BANDUR MIHAI - ALEXANDRU

BAO - Roman


4-0

               

4-24-14-3

                 

                                                                       

         Peste 18 ani – Feminin – Grade – arme de lemn         

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

ANTĂLUŢ KARINA

MANH SU TU - Iasi

2

VADUVA MADALINA

HO HAC - Bucuresti

3

STOICA ELENA ALEXANDRA

AURORA - 23 August


5-0


5-25-15-3

          

                                                                                             

         18 – 39 ani – Masculin – Grade – arme de lemn          

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

BEFU IONUT

DAO - Iasi

2

PETRESCU FABIAN MARIUS

LONG HO - Pascani

3

NADEJDE MIHAI - ANDREI

BAO - Roman


6-0


6-26-16-3

                          

                                                                             

         18 – 39 ani – Feminin – C.N. – arme de lemn              

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

GRIGORAS MARIA

LONG HO - Pascani

2

LEAHU MARIA - CRISTINA

BAO - Roman

3

FLOCEA LIVIA VIOLETA

LONG HO - Pascani

3

RADUCU ROXANA PAULA

DAO - Iasi


7-0


7-27-1

7-3

   

                                                                                                    

         18 – 39 ani – Masculin – C.N. – BONG                         

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

PIRJU IONUT

LONG HO - Pascani

2

LUNGU ALIN

BAO - Bacau

3

FODOR IULIAN

LONG HO - Pascani


8-0


8-28-18-3

                  

                                                                                     

         18 – 39 ani – Masculin – C.N. – arme de lemn - fara Bong      

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

GIURGI ALEXANDRU

BAO - Roman

2

GIRIGAN ALEXANDRU IOAN

LONG HO - Cluj

3

AGACHI NARCIS

DAO - Botosani


9-0


9-29-19-3

                    

                                                                                   

         Peste 18 ani – Feminin – C.N. – arme cu lama si arme rare    

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

DOBRIN IULIANA

BAO - Bacau

2

GRIGORAS MARIA

LONG HO - Pascani

3

RADUCU ROXANA PAULA

DAO - Iasi


10-0


10-210-110-3

                     

                                                                                  

         18 – 39 ani – Masculin – C.N. – arme cu lama si arme rare     

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

GIURGI ALEXANDRU

BAO - Roman

2

BEFU CODRUT

DAO - Iasi

3

JÂJÂIE FLORIN

DAO - Botosani


11-0


11-211-111-3

                 

                                                                                      

         Peste 40 ani – Masculin – Grade – arme de lemn       

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

ONOFREI DUIU

HO HAC - Bucuresti

2

TURANSCHE DANUT

DAO - Botosani

3

STOFOR OVIDIU

DAO - Iasi


12-0

      

12-212-112-3

                             

                                                                    

         Peste 40 ani – Feminin – C.N. – arme de lemn            

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

AVASILCAI ELENA DANA

AURORA - 23 August

2

NICOLESCU CARMINA RODICA

HAC LONG TRAO - Brasov

3

NICULAIASA ANCA

HO HAC - Bucuresti


14-0


14-214-114-3

             

                                                                                          

         Peste 40 ani – Masculin – C.N. – arme de lemn          

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

TROFIN VICTOR

DAO - Botosani

2

TURCANU EUGEN CRISTIAN

DAO - Iasi

3

REZANU SERGHEI

U.A.I.C. - Iasi


13-0


13-213-113-3

             

                                                                                          

         Peste 40 ani – Masculin – C.N. – arme cu lama si arme rare  

                                                                                                       

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

TROFIN VICTOR

DAO - Botosani

2

MIRON CORNELIU

LONG HO - Pascani

3

BOCA VASILE

MANH SU TU - Iasi

 
15-0

15-215-115-3


 

SONG DAU

                                                                                      

               18 – 39 ani – Feminin – Grade                

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

STOICA ELENA ALEXANDRA

AURORA - 23 August

2

VADUVA MADALINA

HO HAC - Bucuresti

3

ANTĂLUŢ KARINA

MANH SU TU - Iasi


1-0


1-21-11-3       

                                                                               

                                                                                      

               18 – 39 ani – Masculin – Grade               

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

NADEJDE MIHAI ANDREI

BAO - Roman

2

AGAFITEI VLADUT ANDREI

BAO - Roman

3

BEFU IONUT IULIAN

DAO - Iasi

                                                                                      

2-0


2-22-12-3

          

                                                                            

               18 – 39 ani – Feminin – C.N.                   

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

DOBRIN IULIANA

BAO - Bacau

2

MUNTEANU MIHAELA

HE PAI - Suceava

3

ANGHEL DANA

HO HAC - Bucuresti

                                                                                      

4-0


4-24-14-3

          

                                                                            

               18 – 39 ani – Masculin – C.N.                  

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

BEFU CODRUT

DAO - Iasi

2

ILIUC ANDREI CONSTANTIN

SINH DAU - Botosani

3

CREANGA VOINEAG GABRIEL

C.S.M. - Moinesti


5-0


5-25-15-3

                                                                 

                                                                                      

               Peste 40 ani – Masculin – Grade            

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

TURANSCHE DANUT

DAO - Botosani

2

COJOCARU IOAN

DAO - Iasi

3

ONOFREI DUIU

HO HAC - Bucuresti

  

3-0


3-23-13-3                                                                                    


                                                                                      

               Peste 40 ani – Feminin – C.N.                 

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

AVASILCAI ELENA DANA

AURORA - 23 August

2

NICULAIASA ANCA

HO HAC - Bucuresti

3

NICOLESCU CARMINA RODICA

HAC LONG TRAO - Brasov

   

6-0


6-26-16-3

                                                                                   

                                                                                      

               Peste 40 ani – Masculin – C.N.               

                                                                                      

Loc

Nume / Prenume Sportiv

CLUB

1

TROFIN VICTOR

DAO - Botosani

2

AIROAE CONSTANTIN

SINH DAU - Botosani

3

REZANU SERGHEI

U.A.I.C. - Iasi

 
7-0

7-27-17-3