QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul National de Qwan Ki Do

Juniori si Seniori

BACAU, 16-17 Mai 2015

Rezultate

 

THAO QUYEN

                                                                                          

                    13 – 15 ani – Feminin – 1-2 CAP   

            

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
POSTOLACHE IOANA-SABINA
HE PAI - Suceava
2
GRIGORAŞ MIRUNA
LONG HO - Pascani
3
PLAIU DARIA
LONG HO - Pascani


1-0


1-21-11-3

 

                                                                                         

                    13 – 15 ani – Masculin – 1-2 CAP

             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PODARU ALEXANDRU IULIAN
KIM HO DAO - Iasi
2
ENE RARES-ANDREI
HE PAI - Suceava
3
SAMSON CATALIN CONSTANTIN
KIM HO DAO - Iasi

 

2-0


2-22-12-3


                                                                                         

                    13 – 15 ani – Feminin – 3-4 CAP 

             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CALANCE ALICE TEOEDORA
KIM HO DAO - Iasi
2
OJOG CRISTINA ELENA
PHI HAU - Bacau
3
AVERESCU Stefana Ioana Rafaela
KIM HO DAO - Iasi


3-0


3-23-13-3

                               


                    13 – 15 ani – Masculin – 3-4 CAP  

           

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
POEATA STEFAN - VALENTIN
BAO - Roman
2
PLOP ANDREI
KIM HO DAO - Iasi
3
COZMA RADU - MIHAI
BAO - Roman


4-0

 

4-24-14-3


                                                                                         

                    16 – 17 ani – Feminin – 1-4 CAP   

            

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
TOFAN TEODORA
HE PAI - Suceava
2
ICHIM TEODORA
LONG HO - Pascani
3
BIRLADEANU ECATERINA
DAO - Botosani


5-0


5-25-15-3


                                                                                          

                    16 – 17 ani – Masculin – 1-4 CAP    

          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BANDUR MIHAI - ALEXANDRU
BAO - Roman
2
NICURIUC STEFAN TUDOR
KIM HO DAO - Iasi
3
MANESCU STEFAN
BAO - Roman


6-0


6-26-16-3

  

                                                                                        

                    16 – 17 ani – Masculin – C.N.    

                 

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
KISS BOTOND
LONG DAU - Simleu
2
BRUMARU ANDREI
GUOM - Constanta
3
COLOTILA VLAD
KIM HO DAO - Iasi


7-0

 

7-27-17-3


    

                   18 – 39 ani – Feminin – 1-2 CAP     

                           

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
MOISA MONICA MARIA
AURORA - 23 August
2
ANTĂLUŢ KARINA
MANH SU TU - Iasi
3
DAMIAN PETRONELA
DAO - Botosani


8-0

  

8-28-18-3

                                                

                                                      

               18 – 39 ani – Masculin – 1-2 CAP       

                        

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
HALUS STEFAN ILIE
LONG HO - Cluj-Napoca
2
STERIGA MARIAN
HO HAC - Bucuresti
3
HOGAS COSMIN
HO HAC - Bucuresti


9-0


9-29-19-3

                                              

                                                         

               18 – 39 ani – Feminin – 3-4 CAP   

                            

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CRAINICIUC DIANA
LONG HO - Pascani
2
LEAHU MARIA - CRISTINA
BAO - Roman
3
CHIRICHES SIMONA
BAO - Roman


10-0


10-210-110-3

 

                                                                                                       

               18 – 39 ani – Masculin – 3-4 CAP     

                         

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
AGAFITEI VLADUT - ANDREI
BAO - Roman
2
TAMPAU DANIEL
BAO - Bacau
3
PETRESCU FABIAN
LONG HO - Pascani


11-0

                      

11-211-111-3                                                                                  


              

               18 – 39 ani – Feminin – C.N. - C.N. 1 Dang    

         

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GRIGORAŞ MARIA
LONG HO - Pascani
2
NISTOR IRINA IOANA
KIM HO DAO - Iasi
3
LARION MĂDĂLINA
LONG HO - Pascani


12-0


12-212-112-3

      

                                                                                                  

               18 – 39 ani – Masculin – C.N. - C.N. 1 Dang   

          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
RUSU RĂZVAN NICOLAE
LONG HO - Pascani
2
LUNGU IULIAN MARIAN
KIM HO DAO - Iasi
3
GIURGI ALEXANDRU
BAO - Roman


13-0


13-213-113-3

                 

                                                                                       

               18 – 39 ani – Feminin – C.N. 1 Dang şi peste acest grad  

                       

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
FLOCEA VIOLETA
LONG HO - Pascani
2
RADUCU ROXANA
DAO - Iasi
3
ROSU DIANA
KIM HO DAO - Iasi


14-0


14-214-114-3

                    

                                                                                    

               18 – 39 ani – Masculin – C.N. 2 Dang şi peste acest grad     

                    

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PÎRJU IONUŢ
LONG HO - Pascani
2
ZAMOSTEANU TIBERIU
LONG HO - Pascani
3
CREANGA VOINEAG GABRIEL
C.S.M. - Moinesti


15-0

       

15-215-115-3

                            

                                                                     

               40 – 54 ani – Masculin – 1-2 CAP                

               

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
IOAN GEORGE
AURORA - 23 August
2
BUTNARIUC ADRIAN CRISTINEL
KIM HO DAO - Iasi
3
TURANSCHE DANUT
DAO - Botosani


16-0


16-216-116-3

                               

                                                                         

               40 – 54 ani – Masculin – 3-4 CAP      

                        

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GHEGHICI DANUT
BAO - Bacau
2
PIETRARU CRISTIAN
DAO - Botosani
3
SENIN DANIEL
DAO - Iasi


17-0


17-217-117-3

                                          

     

               40 – 54 ani – Masculin – C.N.              

                        

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
TROFIN VICTOR MIHAI
DAO - Botosani
2
MIRON CORNELIU
LONG HO - Pascani
3
BOCA VASILE
MANH SU TU - Iasi
3
SARBU RADU
DAO - Iasi


18-0                                                                                                        

                  

                                                                                      

SONG DAU

 

               13 - 15 ani – Feminin ( 2 + 1 )        

                  

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
PHI HAU - Bacau
BUCATARU BIANCA DIANA
OJOG CRISTINA ELENA
2
HE PAI - Suceava
POSTOLACHE IOANA-SABINA
ACRISTINEI BEATRICE
IONESCU FRANCESCA
3
HONG HA - Radauti
LAZĂR ANDRA DENISA
TOMAZIU ANTONIA FELICIA

  

1-0


1-1

1-2

1-3

                                                                                    

                                                                                      

               13 - 15 ani – Masculin ( 2 + 2 )             

            

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
GHEGHICI MARCU IUSTIN
COJOCARIU ROBERT
ZULD LUCIAN KEVIN
LUCACI RAZVAN
2
C.S.M. 1 - Moinesti
RUSU ROBERT GABRIEL
BOSTAN GABRIEL
3
HE PAI 1 - Suceava
PRICOP STEFAN-SEBASTIAN
PETRARU ANDREI
ENE RARES-ANDREI

                      

2-0


2-1

2-2

2-3                                                               

                                                                                      

               16 – 17 ani – Feminin – Grade ( 2 + 1 )   

       

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
TURCULEȚ PAULA ADRIANA
TOFAN TEODORA
2
DAO - Botosani
BIRLADEANU ECATERINA
BOBOC MADALINA ALEXANDRA
3
LONG HO - Pascani
ICHIM TEODORA
FILOTE CORNELIA

                                           

3-0


3-1

3-2

3-3

                                                   

                                                                                      

               16 – 17 ani – Masculin – Grade ( 2 + 2 )      

  

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO 1 - Roman
BANDUR MIHAI - ALEXANDRU
MANESCU STEFAN
2
HE PAI - Suceava
ȘFABU TUDOR
TRACIU FLORIN
3
BAO - Bacau
ARADEI IULIAN
GHEGHICI PAUL COSMIN

                                                       

4-0


4-1

4-2

4-3

                                       

                                                                                      

               18 – 39 ani – Feminin – Grade ( 2 + 1 )          


Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Roman
BURCAS ELENA
CHIRICHES SIMONA GABRIELA
GHEORGHE SILVIA
2
SINH DAU - Botosani
TURCU TEONA OCTAVIA
MANESCU ANDREEA
3
DAO - Iasi
BORCAN ANA-MARIA
TURCANU ANCA
BOSNEA MADALINA

                                            

5-0


5-1

5-2

5-3

                                          

                                                                                              

               18 – 39 ani – Masculin – Grade ( 2 + 2 )   

     

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
TAMPAU DANIEL
TOMA IONUT
2
HO HAC 1 - Bucuresti
RUSU ANDREI
GHERASIM ANDREI
3
THOI SON - Brasov
DIACONESCU ADRIAN
ORBOK GYORGY TAMAS


6-0


6-1

6-2

6-3           

                                                                                   

                                                                                      

               18 – 39 ani – Feminin – C.N. ( 2 + 1 )        

     

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
DOBRIN IULIANA
MUNTEANU MIHAELA
2
LONG HO 1 - Pascani
ANCUŢA ANA MARIA
GRIGORAŞ MARIA
3
DAO - Iasi
RADUCU ROXANA
TIMOFTE CATALINA

                              

7-0


7-1

7-2

7-3

                                                        

                                                                                                          

               18 – 39 ani – Masculin – C.N. ( 2 + 2 )  

        

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO 1 - Bacau
CIUBOTARIU VLAD-ANDREI
CRISTEA MIHAI CEZAR
LUNGU ALIN
2
LONG HO - Pascani
CÎŞLARIU ŞTEFAN
TOMA EDUARD
PÎRJU IONUŢ
CASIAN IONUŢ
3
U.A.I.C. - Iasi
PĂCURARU CIPRIAN
APOSTOL CONSTANTIN

  

 8-0

                                                                                   

8-1

8-2
8-3