QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

 

Campionatul National de Qwan Ki Do pentru Copii

BOTOSANI, 18-19 Aprilie 2015

Rezultate

 

THAO QUYEN

 

            4 – 6 ani – Feminin – 1-2 Cap Galben


Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
COCEA Eliza Alexandra
BAO - Roman
2
RUSU Ilinca
BAO - Bacau
3
OLARU Alice
LONG HO - Pascani


1-0


1-31-11-2

           

                                                                                       

           4– 6 ani – Masculin – 1-2 Cap Galben                

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BRAESCU Dan Stefan
KIM HO DAO - Iasi
2
DOROFTEI Rares
BAO - Bacau
3
NEGOITA Iustin Gabriel
PHI HAU - Bacau


2-0


2-32-12-2

                                             

                                                  

          4 – 6 ani – Feminin – 3-4 Cap Galben

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
IACOB Katerina Georgiana
DAO - Botosani
2
POENARU Emilia
KIM HO DAO - Iasi
3
DAN Rebecca
HAC LONG TRAO - Brasov


3-0


3-33-13-2

                   

                                                                               

          4– 6 ani – Masculin – 3-4 Cap Galben                

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
LEHACI Rares
HE PAI - Suceava
2
JUVERDEANU Alexandru
BAO - Bacau
3
CUCIUREANU Sebastian
DAO - Botosani


4-0


4-34-14-2

             


             7 – 8 ani – Feminin – 1-2 Cap Rosu                     

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ANTONIAC Alexia
HE PAI - Suceava
2
VORNICU Sabina
HE PAI - Suceava
3
STAN Roberta-Florentina
HE PAI - Suceava

  

5-0


5-35-15-2


                                                                                                

             7 – 8 ani – Masculin – 1-2 Cap Rosu                    

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
IOANICHIE Andrei
MANH SU TU - Iasi
2
MINDRU Cristian Ionut
DAO - Botosani
3
TURCOV Vlad Mihail
MANH SU TU - Iasi


6-0


6-36-16-2

                

                                                                                  

             7 – 8 ani – Feminin – 3-4 Cap Rosu                     

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BURGHELEA Maria-Renate
HE PAI - Suceava
2
TRACI Ioana-Diana
HE PAI - Suceava
3
HABASESCU Andreea
BAO - Roman

  

7-0


7-37-17-2

                                                    

                                            

             7 – 8 ani – Masculin – 3-4 Cap Rosu                    

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
DUMITRASCU Gavril Robert Nicolas
KIM HO DAO - Iasi
2
MUHA Tedor-Sebastian
HE PAI - Suceava
3
VARLAN Denis Stefan
PHI HAU - Bacau

 

8-0


8-38-18-2

                                      

                                                           

             9 – 10 ani – Feminin – 1-2 Cap Rosu                   

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
DUCEAG Ioana Casandra
DAO - Botosani
2
AGA Claudia
HE PAI - Suceava
3
RUSU Maria Bianca
MANH SU TU - Iasi

 

9-0


9-39-19-2

  

                                                                                               

             9 – 10 ani – Masculin – 1-2 Cap Rosu                 

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BARABULA Andres George
KIM HO DAO - Iasi
2
GROSARIU Serban George
KIM HO DAO - Iasi
3
VICOL Mihnea Ioan
BAO - Roman

              

10-0

  

10-310-110-2


                                            

             9 – 10 ani – Feminin – 3-4 Cap Rosu                   

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
HRITCU Bianca Nacisa
DAO - Botosani
2
AMOS Ecaterina Nicoleta
DAO - Botosani
3
SCURIU PANTAZI Alexandra
LONG HO - Pascani

                 

11-0


11-311-111-2 

                                                                   

             9 – 10 ani – Masculin – 3-4 Cap Rosu                 

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GURGU Roland Costin
BAO - Roman
2
IUREA Fabian-Petru
HE PAI - Suceava
3
ISTRATE Andrei Emanuel
AURORA - 23 August

               

12-0


12-312-112-2

                          

                                                         

           9 – 10 ani – Feminin – C.V. - C.V. 1 Cap alb

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
MARDARE Alexandra Nicoleta
PHI HAU - Bacau
2
BENCHEA Stefana
KIM HO DAO - Iasi
3
SANDULEAC Denisa-Maria
HE PAI - Suceava

                    

13-0


13-313-113-2

                                                       

                       

           9 – 10 ani – Masculin – C.V. - C.V. 1 Cap alb     

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BULGARU Dragos
BAO - Roman
2
PUSCASU Theodor
BAO - Bacau
3
ZULD Denis
BAO - Bacau


14-0


14-314-114-2

                  

                                                                                

           9 – 10 ani – Masculin – C.V. 2 Cap alb - C.V. 4 Cap alb       

                                                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CIORNEI Cristian
KIM HO DAO - Iasi
2
CHIRIAC Calin Gabriel
KIM HO DAO - Iasi
3
FOMIN Cristian
HE PAI - Suceava


15-0


15-315-115-2                                                 

           

               11 – 12 ani – Feminin – 1-2 Cap Rosu                   

                                                                                                      

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PRUTEANU Maria
MANH SU TU - Iasi
2
CUSNIR Sofia
HAC LONG TRAO - Brasov
3
TURCU Ioana
HE PAI - Suceava

 

16-0


16-216-116-3

                                                 

             

                11 – 12 ani – Masculin – 1-2 Cap Rosu                    

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CIOTU Sebastian
BAO - Roman
2
STAN Rares
BAO - Roman
3
MENGAZI Emin Levent
AURORA - 23 August


17-0


17-217-117-3

                             

                                                                             

                11 – 12 ani – Feminin – 3-4 Cap Rosu                     

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
HOSU Ioana-Teodora
HE PAI - Suceava
2
FILIMON Miruna
BAO - Bacau
3
GIOSU Stefana Elisa
SINH DAU - Botosani

  

18-0


18-218-118-3

                                                 

                                                       

                11 – 12 ani – Masculin – 3-4 Cap Rosu                    

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
DAMIAN Theodor Florentin
DAO - Botosani
2
SLEVOACA Grigore-Simion-Andrei
HE PAI - Suceava
3
SUTIC Nicolae
DAO - Botosani

        

19-0


19-219-119-3

                                                     

                                             

                11 – 12 ani – Feminin – C.V. - C.V. 1 Cap alb         

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BUICIUC Cristina Bianca
DAO - Botosani
2
CIOBANU Denisa
BAO - Bacau
3
BACIU Bianca
DAO - Botosani

                     

20-0


20-220-120-3

    

                                                                                 

                11 – 12 ani – Masculin – C.V. - C.V. 1 Cap alb        

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
MANOLACHE Alex Stefan
PHI HAU - Bacau
2
CIOACA Bogdan
DAO - Botosani
3
IACOB Vladut
PHI HAU - Bacau


21-0


21-221-121-3

                                                              

                 

                11 – 12 ani – Feminin – C.V. 2 Cap alb - C.V. 4 Cap alb

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
MILES Bianca Mihaela
KIM HO DAO - Iasi
2
HUIANU Raluca-Gabriela
HE PAI - Suceava
3
SCEPANSCHI Francesca
HE PAI - Suceava


22-0


22-222-122-3

                                                  

                       

                11 – 12 ani – Masculin – C.V. 2 Cap alb - C.V. 4 Cap alb  

                                                                                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ENE Rares-Andrei
HE PAI - Suceava
2
SEREDIUC Alexandru
HE PAI - Suceava
3
TODIRASCU Gabriel Antonio
KIM HO DAO - Iasi

             

23-0


23-223-123-3

  

               


SONG DAU

 

7 - 8 ani – feminin – 1-4 Cap Rosu ( 2 + 1 )

 

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
KIM LONG DAO - Falticeni
BURLUI Denisa Maria
MAXIM Ioana
2
HE PAI - Suceava
BURGHELEA Maria-Renate
CHIRIESCU Domnica
TRACI Ioana-Diana
3
KIM HO DAO - Iasi
AVIRVAREI Maria
VRABIE Denisa Maria
BACIU Oana


1-0

                                                                                                

1-1

1-2

1-3

                                                                                                

                                                                                                

            7 - 8 ani – masculin – 1-4 Cap Rosu ( 2 + 1 )     

                                                                                                

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
MUHA Teodor-Sebastian
PUIU Calin-Alexandru
NASCU Fabian-Alin
2
KIM HO DAO - Iasi
DUMITRASCU Gavril Robert Nicolas
BACIU Tudor
SCRIPCARIU George Vlad
3
KIM LONG DAO - Falticeni
GHERASIM Raul
PRICOP Mario
OPRISANU Sebastian

           

2-0


2-1

2-2

2-3                                                                                    


                                                                                                

            9 - 10 ani – feminin – 1-4 Cap Rosu ( 2 + 1 )      

                                                                                                

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
PREPELITA Ioana
SEMIAN Iunia
AGA Claudia
2
DAO - Botosani
AMOS Ecaterina Nicoleta
HRITCU Bianca Narcisa
BOACA Iustina Maria
3
KIM LONG DAO - Falticeni
CEPARU Alexia Ioana
DUMITRACHE Denisa Elena

                                                                                                

3-0

                              

3-1

3-2

3-3                                                                  

                                                                                                

            9 - 10 ani – masculin – 1-4 Cap Rosu ( 2 + 1 )   

                                                                                                

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
GASPAR Dan-Gabriel
IUREA Fabian-Petru
BIVOL Laurentiu
2
MANH SU TU - Iasi
PRUTEANU Matei Ioan
CODRU Vlad
SAVA Teodor Codrin
3
DAO - Botosani
EPUREANU Andrei Gabriel
CIOBANU Iustinian Marian
CORDUNEANU Stefan-Matei

                                                                                                

4-0                                                                                                


4-1

4-2

4-3

          

                                                                                      

           9 - 10 ani – feminin – minim Centura Violet ( 2 + 1 )

                                                                                                

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
AL FREIJAT Nur
SANDULEAC Denisa-Maria
CRIHAN Silvia-Alexandra
2
DAO - Botosani
SERPE Patricia
GROSU Lorena Diana
3
BAO - Bacau
COJAN Alexia
ROSU Evelin

  

5-0


5-1

5-2

5-3

                                                                                          

    

          9 - 10 ani – masculin – minim Centura Violet ( 2 + 1 )

                                                                                                

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
KIM HO DAO - Iasi
OITA Andrei Eduard
VRABIE Sergiu Gabriel
APOSTOL Rares George
2
BAO - Bacau
PUSCASU Theodor
ZULD Denis
RUSU Matei
3
BAO - Roman
BULGARU Dragos
FOIA Alexandru Stefan
GHERGUT Eric

                                                                                                

6-0


6-1

6-2

6-3

                                                                                                

                                                                                                 

           11 - 12 ani – feminin – 1-4 Cap Rosu ( 2 + 1 )      

                                                                                                 

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
FILIMON Miruna
BOASA Federica
TRAISTARU Ana
2
C.S.M. - Moinesti
IORGA Alissia Ioana
ANTOCHI Vanessa Ioana
3
DAO - Botosani
OPREA Smaranda
COZARIUC Alexandra-Maria
TURANSCHE Lorena Daniela

                                                                                                 

7-0


7-1

7-2

7-3                                                                                                 

                                                                                                 

           11 - 12 ani – masculin – 1-4 Cap Rosu ( 2 + 1 )   

                                                                                                 

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
DINU Gabriel
PAVELUC Stefan
2
DAO - Botosani
DAMIAN Theodor Florentin
SUTIC Nicolae
3
HE PAI - Suceava
RUS Mihnea-Stefan
SLEVOACA Grigore Simion-Andrei

                                                                                                 

8-0


8-1

8-2

8-3

                                                                                                 

                                                                                                 

           11 - 12 ani – feminin – minim Centura Violet ( 2 + 1 )

                                                                                                 

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Botosani
BUICIUC Cristina Bianca
BACIU Bianca
2
BAO - Bacau
CIOBANU Denisa
COJAN Sara
MORARU Ilinca
3
HE PAI - Suceava
HUIANU Raluca-Gabriela
SCEPANSCHI Francesca

         

9-0


9-1

9-2

9-3                                                                                        

                             

                                                                    

           11 - 12 ani – masculin – minim Centura Violet ( 2 + 1 )           

                                                                                                 

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
ENE Rares-Andrei
GRIGORIU Dan
BEJENARU Codrin
2
BAO - Roman
CANTUREANU Georgeo
MOROI Andrei
3
DAO - Botosani
DASCALU Paul Cosmin
CIOACA Bogdan
VOIASCIUC Vlad

                                                                                                 

 10-0


10-1

10-2

10-3


 

Loc Nume / Prenume Sportiv CLUB
1 PRUTEANU Maria MANH SU TU - Iasi
2 CUSNIR Sofia HAC LONG TRAO - Brasov
3 TURCU Ioana HE PAI - Suceava