QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

  Campionatul National pentru Juniori si Seniori - QWAN KI DO

 

Botosani, 15-16 Martie 2014
 
Rezultate

THAO QUYEN

13 – 15 ani – Feminin – 1-2 CAP

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GRIGORAS Miruna
LONG HO - Pascani
2
POSTOLACHE Ioana Sabina
HE PAI - Suceava
3
OJOG Cristina Elena
PHI HAU - Bacau


1-0


1-21-11-3

                                                                                         

13 – 15 ani – Masculin – 1-2 CAP                                    

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
POEATA Stefan Valentin
BAO - Roman
2
GRIGORAS Andrei
KIM BAO - Suceava
3
MOLDOVANU Razvan
KIM HO DAO - Iasi


2-0


2-22-12-3  

                                                                                         

13 – 15 ani – Feminin – 3-4 CAP                                          

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
NISTOR Maria
KIM HO DAO - Iasi
2
GRIGORIU Maria
LONG HO - Pascani
3
ICHIM Teodora
LONG HO - Pascani


3-0


3-23-13-3  

                                                                                       

13 – 15 ani – Masculin – 3-4 CAP                                                                                         

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
MANESCU Stefan
BAO - Roman
2
PLOP Andrei
KIM HO DAO - Iasi
3
KISS Botond
LONG DAU - Simleu


4-0


4-24-14-3  

                                                                                       

16 – 17 ani – Feminin – Grade                                             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
LEAHU Maria Cristina
BAO - Roman
2
BOSNEA Madalina
DAO - Iasi
3
TOFAN Teodora
HE PAI - Suceava


5-0


5-25-15-3  

                                                                                       

16 – 17 ani – Masculin – Grade                                           

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
NICURIUC Stefan Tudor
KIM HO DAO - Iasi
2
PLAIU Vlad Stefan
LONG HO - Pascani
3
BRUMARU Andrei
GUOM - Constanta


6-0


6-26-16-3

 

                                                                                        

16 – 17 ani – Feminin – C.N.                                                

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
NEGREA Ana Manuela
KIM LONG DAO - Falticeni
2
POPAN Georgiana Ioana
LONG DAU - Simleu
3
BACIU Eliza
KIM LONG DAO - Falticeni


7-0


7-27-17-3    

                                                                                     

16 – 17 ani – Masculin – C.N.                                              

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
COMAN Bogdan
KIM HO DAO - Iasi
2
CONSTANTINESCU Claudiu Petrica
KIM HO DAO - Iasi
3
DUGHILA Mihai Bogdan
SINH DAU - Botosani


8-0


8-28-18-3

                                                                                         

≥ 18 ani – Feminin – Grade                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CHIRICHES Simona
BAO - Bacau
2
CRAINICIUC Diana Elena
HE PAI - Suceava
3
TURCANU Anca
DAO - Iasi


9-0


9-29-19-3  

                                                                                       

≥ 18 ani – Masculin – Grade                                                

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
AGAFITEI Vladut Andrei
BAO - Roman
2
ROBU Andrei
DAO - Iasi
3
PETRESCU Fabian
BAO - Roman


10-0


10-210-110-3      

                                                                                   

≥ 18 ani – Feminin – C.N.-C.N. 1 Dang                                

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GRIGORAS Maria
LONG HO - Pascani
2
FLOCEA Violeta
LONG HO - Pascani
3
NISTOR Irina Ioana
KIM HO DAO - Iasi


11-0


11-211-111-3      

                                                                                        

≥ 18 ani – Masculin – C.N.-C.N. 1 Dang                               

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
RUSU Razvan Nicolae
LONG HO - Pascani
2
LUNGU Iulian Marian
KIM HO DAO - Iasi
3
GIRIGAN Alexandru Ioan
HE PAI - Suceava


12-0


12-212-112-3   

                                                                                      

≥ 18 ani – Feminin –   ≥ C.N. 1 Dang                                   

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
RADUCU Roxana
DAO - Iasi
2
DOBRIN Iuliana
HE PAI - Suceava
3
ROSU Diana
KIM HO DAO - Iasi


13-0


13-213-113-3           

                                                                              

≥ 18 ani – Masculin –   ≥ C.N. 2 Dang                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
PIRJU Ionut
LONG HO - Pascani
2
CIOBANU Vasile Iulian
BAO - Roman
3
CREANGA VOINEAG Gabriel
C.S.M. - Moinesti

14-0

14-214-114-3


SONG DAU

13 - 15 ani – Feminin ( 2 + 1 )

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
TURCULET Paula Adriana
ACRISTINEI Baetrice
POSTOLACHE Ioana Sabina
2
KIM CHUONG - Vaslui
BUGULET Miruna
DANCIUG Andreea
CIUBOTARIU Andra Elena
3
KIM LONG DAO - Falticeni
SOPTELEA Oana
FLOREA Eliza


1-0


1-1

1-2

1-3                                                                                      

                                                                                      

13 - 15 ani – Masculin ( 3 + 1 )                                            

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
KIM HO DAO - Iasi
CIUBOTARU Alexandru
PLOP Andrei
MOLDOVANU Razvan
POPA George
2
HE PAI - Suceava
TRACIU Florin
CRAINICIUC Cozmin Constantin
PETRARU Andrei
HUIANU Mihai
3
BAO - Roman
MANESCU Stefan
BANDUR Mihai Alexandru
RADAUCEANU Stefan Grigore
ENE Stefan


2-0


2-1

2-2

2-3                                                                                      

                                                                                      

16 – 17 ani – Feminin – Grade ( 2 + 1 )                               

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Botosani
SANDU Andreea
BARLADEANU Ecaterina Gabriela
HUMINIUC Daniela Mihaela
2
HE PAI - Suceava
TOFAN Teodora
DANELIUC Aicha Svetlana
3
AURORA - 23 August
AVASILCAI Dana Maria
BOBOC Madalina Alexandra


3-0


3-1

3-2

3-3                                                                                      

                                                                                      

16 – 17 ani – Masculin – Grade ( 3 + 1 )                             

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
TAMPAU Daniel
TOMA Ionut
ARADEI Iulian
GHEGHICI Paul
2
BAO - Roman
NADEJDE Mihai Andrei
ALEXA Razvan Vasile
BLANARIU Lucian
SUSANU Cosmin
3
C.S.M. - Moinesti
CUCIAC Vincentiu Catalin
NISTOREANU Catalin
CAPATA Stefan Bogdan
NEAGU Florinel Valeriu


4-0


4-1

4-2

4-3

                                                                                      

≥ 18 ani – Feminin – Grade ( 2 + 1 )                                    

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HE PAI - Suceava
CRAINICIUC Diana Elena
REUT Laura
CRAINICIUC Lavinia Andreea
2
SINH DAU - Botosani
GRADINARU Iuliana
TURCU Teona Octavia
OCU Nicoleta
3
HO HAC - Bucuresti
VADUVA Madalina
BALOIU Laura


5-0


5-1

5-2

5-3                                                                                       

                                                                                      

≥ 18 ani – Masculin – Grade ( 3 + 1 )                           

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
LONG HO - Pascani
IONITA Alexandru
BELE Adrian
VINTILA Sebastian
BUTNARU Bogdan
2
C.S.M. - Moinesti
ENEA Tudor Ioan
MARES Vlad Ionut
GHINET Costin
3
DAO - Iasi
BEFU Ionut
ROBU Andrei
HEN Titus Victor
BUSCU Marius


6-0


6-1

6-2

6-3

                                                                                      

                                                                                      

≥ 18 ani – Feminin – C.N. ( 2 + 1 )                                       

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Iasi
RADUCU Roxana
ZAMFIR Catalina
2
HE PAI - Suceava
MUNTEANU Mihaela
DOBRIN Iuliana
3
LONG HO - Pascani
ANCUŢA Ana Maria
LARION Madalina
GRIGORAS Maria


7-0


7-1

7-2

7-3

                                                                                      

                                                                                      

≥ 18 ani – Masculin – C.N. ( 3 + 1 )                                      

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Botosani
CURCAN Razvan
JAJAIE Florin
AGACHE Narcis Daniel
CORUT Ciprian
2
DAO - Iasi
BEFU Codrut
TURCANU Paul
MOISEI Marian
COJOCARIU Daniel
3
BAO - Bacau
CIUBOTARIU Vlad
LUNGU Alin
CRISTEA Mihai Cezar
VRABIE Ovidiu

8-0

8-1
8-2
8-3