QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Ploiesti, 5-6 Mai 2012

Rezultate


THAO QUYEN
                   
Grade - Feminin                                             
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
STEFANACHE Mirela
BAO - Bacau
2
MAFTEI Antonia
THO - Bucuresti
3
ZAMFIR Catalina
DAO - Iasi
1-0
1-21-11-3                   

Grade - Masculin                                           
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
FODOR Iulian
HE PAI - Suceava
2
SOFRON Mihai
PHOENIX - Moinesti
3
ANITOAIE Roberto Luigi
DAO - Iasi
2-0
2-22-12-3                   

Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Feminin          
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
FLOCEA Violeta
LONG HO - Pascani
2
BALINEANU Stefana
HE PAI - Suceava
3
NICA Irene
DAO - Iasi
3-0
3-23-13-3
                   
Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Masculin        
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BOGHEAN Alexandru
LONG HO - Pascani
2
RUSU Razvan
LONG HO - Pascani
3
CIOBANU Vasile Iulian
BAO - Roman
4-0
4-24-14-3
                  
  ≥ Centuri Negre 1 DANG - Feminin              
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ROSU Diana
KIM HO DAO - Iasi
2
RADUCU Roxana
DAO - Iasi
3
DOBRIN Iuliana
BAO - Bacau
5-0
5-25-15-3
                  
  ≥ Centuri Negre 2 DANG - Masculin             
Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ZAMOSTEANU Tiberiu
LONG HO - Pascani
2
TURCANU Paul
DAO - Iasi
3
PIRJU Ionut
LONG HO - Pascani
6-0
6-26-16-3


SONG DAU
                           
Grade - Feminin      
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
STEFANACHE Mirela
DRAGOMIR Ionela
2
DAO - Iasi
ZAMFIR Catalina
AXINTE Ana Maria
3
U.A.I.C. - Iasi
MARINESCU Madalina
LUCA Ioana Georgiana
LOGHIN Anca
7-0
7-1
7-2
7-3
                                                                        
Grade - Masculin
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
HAC LONG TRAO - Brasov
VOICU Adrian
TIMOFTE Ionut
CIOPEC Lucian - Andrei
2
LONG HO - Pascani
CISLARIU Stefan
TOMA Eduard
TARCAN Iulian
LADIC Lucian
3
DAO - Iasi
ROBU Andrei
BEFU Ionut
HEN Victor
ANITOAIE Roberto Luigi
8-0
8-1
8-2
8-3
                                                                          
Centuri Negre - Feminin
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Iasi
RADUCU Roxana
CISLARIU Roxana
PLOPEANU Dana
2
BAO - Roman
PETRUT Alina Mihaela
POPA Elena Simona
3
LONG HO - Pascani
GRIGORAS Simona
ANCUTA Ana Maria
9-0
9-1
9-2
9-3
                                                                          
Centuri Negre - Masculin 
Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
CIUBOTARIU Vlad
LUNGU Alin
SASCAU Petrica
DIUMEA Felix
2
DAO - Iasi
BEFU Codrut
MOISEI Iulian
MOISEI Marian
TURCANU Paul
3
DAO - Botosani
JAJAIE Florin
AGACHI Narcis
CORUT Ciprian
TROFIN Victor
10-0
10-1
10-2
10-3