QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

 Campionatul National de QWAN KI DO – Copii si Juniori

Roman,  24-25 Martie 2012

Rezultate


 
THAO QUYEN
 
4 - 6 ani - Feminin - GRADE GALBENE                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
BENCHEA Stefana
1 Cap G.
Kim Ho Dao - Iasi
2
MAZILU Anda Elena
4 Cap G.
Bao - Roman
3
FECIUC Anca Gabriela
1 Cap G.
Dao - Botosani

1-0

1-21-11-3
                                                                                   
4 - 6 ani - Masculin - GRADE GALBENE                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
RUSU Matei
3 Cap G.
Bao - Bacau
2
DUMITRASCU Gavril Robert
2 Cap G.
Kim Ho Dao - Iasi
3
CIOBANU Iustinian Marian
1 Cap G.
Dao - Botosani

2-0

2-22-12-3
                                                                                   
7 - 8 ani - Feminin - GRADE ROSII                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
MILIES Bianca Mihaela
4 Cap r.
Kim Ho Dao - Iasi
2
BACIU Bianca
3 Cap r.
Dao - Botosani
3
HUIANU Raluca
3 Cap r.
He Pai - Suceava

3-0

3-23-13-3
                                                                                   
7 - 8 ani - Masculin - GRADE ROSII                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
CIORNEI Cristian Constantin
4 Cap r.
Kim Ho Dao - Iasi
2
SEREDIUC Alexandru
4 Cap r.
He Pai - Suceava
3
CALOIANU Cosmin
3 Cap r.
Phoenix - Moinesti

4-0

4-24-14-3
                                                                                   
7 - 8 ani - Mixt - CENTURI VIOLET                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
SCEPANSCHI Francesca
C.V.
He Pai - Suceava
2
GROSU Sinziana Maria
C.V. 2 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
BUZATU Giulian
C.V.
He Pai - Suceava

5-0

5-25-15-3
                                                                                   
9 - 10 ani - Feminin, GRADE ROSII                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
NICA Irina
4 Cap r.
Dao - Iasi
2
OBREJA Madalina
4 Cap r.
Bao - Bacau
3
COSTIN Adriana Stefana
4 Cap r.
Phi Hau - Bacau

6-0

6-26-16-3
                                                                                   
9 - 10 ani - Masculin, GRADE ROSII                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
INDERJOSCHI Vlad Sabin
4 Cap r.
Kim Ho Dao - Iasi
2
ENE Rares Andrei
4 Cap r.
He Pai - Suceava
3
CIOBANU Petru Cosmin
2 Cap r.
Kim Ho Dao - Iasi

7-0

7-27-17-3
                                                                                   
9 - 10 ani - Feminin, CENTURI VIOLET                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
PLAIU Daria
C.V. 1 Cap
Long Ho - Pascani
2
BUCATARU Bianca Diana
C.V.
Phi Hau - Bacau
3
TEODOR Bianca Andreea
C.V. 3 Cap
Kim Ho Dao - Iasi

8-0

8-28-18-3
                                                                                   
9 - 10 ani - Masculin, CENTURI VIOLET                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
PODARU Alexandru Iulian
C.V. 3 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
TODIRASCU Gabriel  Antonio
C.V. 2 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
COZMA Radu Mihai
C.V. 4 Cap
Bao - Roman

9-0

9-29-19-3
                                                                                   
11 - 12 ani - Feminin, GRADE ROSII                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
STROICI Elena
4 Cap r.
Dao - Botosani
2
ZAMCIUC Medeea Ramona
3 Cap r.
Dao - Botosani
3
STOICA Roxana Ioana
4 Cap r.
Phi Hau - Bacau

10-0

10-210-110-3
                                                                                   
11 - 12 ani - Masculin, GRADE ROSII                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
MOLDOVAN Daniel
3 Cap r.
Hong Ha - Radauti
2
GHEGHICI Marcu Iustin
3 Cap r.
Bao - Bacau
3
AVASILCAI Florin Cristian
4 Cap r.
Song Long - 23 August

11-0

11-211-111-3
                                                                                   
11 - 12 ani - Feminin, CENTURI VIOLET                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
GRIGORAS Miruna
C.V.
Long Ho - Pascani
2
POSTOLACHE Sabina Ioana
C.V. 2 Cap
He Pai - Suceava
3
SANDU  Andreea
C.V.
Long Ho - Pascani

12-0

12-212-112-3                                                
                                
11 - 12 ani - Masculin, CENTURI VIOLET                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
POEATA Stefan Valentin
C.V. 4 Cap
Bao - Roman
2
PLOP Andrei
C.V. 4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
MOLDOVANU Razvan
C.V. 4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi

 13-0

13-213-113-3

13 - 15 ani - Feminin                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
NISTOR Maria Madalina
2 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
ANTON Teodora
4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
3
POPAN Georgiana Ioana
4 Cap
Long Dau - Simleu

14-0

14-214-114-3
                                                                                   
13 - 15 ani - Masculin                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
NICURIUC Stefan
2 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
PLAIU  Vlad Stefan
1 Cap
Long Ho - Pascani
3
RADULESCU Bogdan
3 Cap
Dao - Iasi

15-0

15-215-115-3
                                                                                   
16 - 17 ani - Feminin, Grade                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
CHIRICHES Simona
2 Cap
Bao - Bacau
2
MOCANU Ioana
4 Cap
Guom - Constanta
3
BLANARIU Ioana
3 Cap
Bao - Roman

16-0

16-216-116-3
                                                                                   
16 - 17 ani - Masculin, Grade                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
LUNGU Iulian
4 Cap
Kim Ho Dao - Iasi
2
Creanga Voineag Alex
4 Cap
Phoenix - Moinesti
3
SAMATA Daniel
4 Cap
Guom - Constanta

17-0

17-217-117-3
                                                                                   
16 - 17 ani - Feminin, Centuri Negre                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
IGNAT Adelina
C.N.
Kim Ho Dao - Iasi
2
GRIGORAS Maria
C.N.
Long Ho - Pascani
3
FLOCEA Violeta
1 Dang
Long Ho - Pascani

18-0

18-218-118-3
                                                                                   
16 - 17 ani - Masculin, Centuri Negre                                                                                   
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
CLUB
1
CURCAN Razvan Robert
C.N.
Dao - Botosani
2
GALAN Costin
C.N.
Sinh Dau - Botosani
3
MURES Cosmin
C.N.
Kim Long Dao - Falticeni

19-0

19-219-119-3
 


THAO QUYEN – CO VO DAO
 
13 - 15 ani - Feminin - arme de lemn                                                                                                      
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
ARMA
CLUB
1
LEAHU Maria Cristina
4 Cap
Bong
Bao - Roman
2
ONOFREI Alexandra Ioana
3 Cap
Bong
Dao - Botosani
3
Vusatiuc - Stanuta Teodora
2 Cap
Bong
Dao - Iasi

1-0

1-21-11-3
                                                                                                      
13 - 15 ani - Masculin - arme de lemn                                                                                                      
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
ARMA
CLUB
1
CONSTANTINESCU Claudiu
4 Cap
Long Gian
Kim Ho Dao - Iasi
2
COMAN Bogdan
3 Cap
Bong
Kim Ho Dao - Iasi
3
BALMOS George
3 Cap
Bong
Dao - Botosani

2-0

2-22-12-3
                                                                                                      
16 - 17 ani - Feminin, Grade - arme de lemn                                                                                                      
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
ARMA
CLUB
1
BUTNARIU Alina
3 Cap
Long Gian
Bao - Roman
2
BURCAS Elena
4 Cap
Long Gian
Bao - Roman
3
GRADINARU Iuliana
4 Cap
Bong
Sinh Dau - Botosani

3-0

3-23-13-3
                                                                                                      
16 - 17 ani - Masculin, Grade - arme de lemn                                                                                                      
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
ARMA
CLUB
1
AMATIESEI Andrei
4 Cap
Bong
Dao - Botosani
2
CALANCE Victor
4 Cap
Bong
Kim Ho Dao - Iasi
3
AGAFITEI Vladut Andrei
4 Cap
Bong
Bao - Roman

4-0

4-24-14-3
                                                                                                      
16 - 17 ani - Feminin, Centuri Negre - arme de lemn           
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
ARMA
CLUB
1
LARION Madalina
C.N.
Bong
Long Ho - Pascani
2
DIMITRIU Elena
C.N.
Bong
Kim Ho Dao - Iasi
3
FLOCEA Violeta
1 Dang
Bong
Long Ho - Pascani

5-0

5-25-15-3
                                                                                                      
16 - 17 ani - Masculin, Centuri Negre - arme de lemn                 
LOC
NUME / PRENUME
GRAD
ARMA
CLUB
1
CURCAN Razvan Robert
C.N.
Bong
Dao - Botosani
2
MURES Cosmin
C.N.
Moc Can
Kim Long Dao - Falticeni
3
GALAN Costin
C.N.
Bong
Sinh Dau - Botosani

6-0

6-26-16-3
 

SONG DAU
 
8-9 ani - Feminin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
KIM HO DAO - Iasi
VIERU Ioana
MILIES Bianca
GROSU Sinziana
II
KIM LONG DAO - Falticeni
GRIGORESCU Lorena
VULTUR Gabriela
III
PHOENIX - Moinesti
CRISTEA Bianca
GUGULICA Dariana

1-0

1-1
1-2
1-3                                                                   
                                                                   
8-9 ani - Masculin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
KIM HO DAO - Iasi
MACOVEI Bogdan
CARAS Gabriel
MIHAILA Bogdan
II
DAO - Botosani
STROICI Andrei
DASCALU Paul Cosmin
CIOACA Bogdan
III
KIM LONG DAO - Falticeni
MOGAGE Nicolae
NISTOR Iulian Gabriel

2-0

2-1
2-2
2-3                                                                   
                                                                   
10 -12 ani - Feminin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
HE PAI - Suceava
POSTOLACHE Sabina Ioana
ACRISTINEI Beatrice
SOCOLIUC Ioana Sanziana
APOSTOL Alexandra
II
DAO - Botosani
ANISTOROAE Denisa Isabela
SOROHAN Alexandra
ZAMCIUC Medeea Ramona
STROICI Elena
III
PHI HAU - Bacau
OJOG Cristina-Elena
STOICA Roxana-Ioana
BUCATARU Bianca-Diana
BUCHEVSCHI Maria-Codrina

3-0

3-1
3-2
3-3                                                                   
                                                                   
10 - 12 ani - Masculin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
KIM HO DAO - Iasi
FLOREA Madalin
PLOP Andrei
CIUBOTARU Alexandru
DADAUCUS Stefan
II
HE PAI - Suceava
MOSCALIUC Sabin George
PETRARU Andrei
MANOLIU Elvin Paul
LELCU Razvan
III
DAO - Botosani
BUICIUC Andrei
ZAHIU Petrica Marian
IFTEMI Razvan
HALIP Rares Andrei

4-0

4-1
4-2
4-3                                                                   
                                                                   
13 - 15 ani - Feminin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
DAO - Botosani
HUMINIUC Daniela Mihaela
ONOFREI Alexandra Ioana
BARLADEANU Ecaterina Gabriela
II
HONG HA - Radauti
TCACI Maria
BARBALATA Mihaela Larisa
RIPA Diana
III
PHOENIX - Moinesti
IONITA Andrada
ZAHARIA Valentina

5-0

5-1
5-2
5-3                                                                   
                                                                   
13 - 15 ani - Masculin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
BAO - Bacau
TAMPAU Daniel
ARADEI Iulian
TOMA Ionut
GHEGHICI Paul
II
HE PAI - Suceava
ISTRATE Andrei
PITU Gavril Ionut
LUNGU Eusebiu Iulian
TRACIU Florin
III
BAO - Roman
BANDUR Mihai Alexandru
MANESCU Stefan
POPA Mihai Cosmin
NADEJDE Mihai - Andrei

6-0

6-1
6-2
6-3                                                                   
                                                                   
16 - 17 ani - Feminin                                                                   
LOC
Club
Nume
1
BAO - Roman
BURCAS Elena
BUTNARIU Alina
BLANARIU Ioana Ramona
2
BAO - Bacau
CHIRICHES Simona
AGRIGOROAE Lavinia
3
SINH DAU - Botosani
GRADINARU Iuliana
CREMENE Camelia Mihaela
TURCU Teona

7-0

7-1
7-2
7-3                                                                   
                                                                   
16 - 17 ani - Masculin                                                                   
LOC
Club
Nume
I
KIM HO DAO - Iasi
CALANCE Victor
APETROAIE Darius Stefan
LUNGU Iulian
CHIRICA Stefan
II
PHOENIX - Moinesti
CREANGA VOINEAG Alex
MARES Vlad Ionut
ENEA Tudor
GHINET Costin
III
DAO - Botosani
ROTARIU Dan Dumitru
ATANASOAIE Alexandru
AMATIESEI Andrei
PATATU Stefan

 8-0

8-1
8-2
8-3