QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Botosani, 3-4 Decembrie 2011

Rezultate

THAO QUYEN

 

Grade - Feminin                                                                  

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
CISLARIU Roxana
DAO - Iasi
2
STEFANACHE Mirela
BAO - Bacau
3
POPA Elena Simona
BAO - Roman

1-tq f grade

Centuri Negre - Feminin

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
NICA Irene
DAO - Iasi
2
MOISEI Maria
DAO - Iasi
3
NICOLESCU Carmina
HAC LONG TRAO - Brasov

2-tq f cn

≥ Centuri Negre 1 DANG - Feminin

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
SANDU Alexandra Elena
THO - Bucuresti
2
RADUCU Roxana Paula
DAO - Iasi
3
DOBRIN Iuliana
BAO - Bacau

3-tq f cn1

Grade - Masculin                                                                 

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
GIURGI Alexandru
BAO - Roman
2
DIUMEA Felix
BAO - Bacau
3
ICHIM Ionut Daniel
HE PAI - Suceava

4-tq m grade

Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Masculin                                             

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
BOGHEAN Alexandru
LONG HO - Pascani
2
PIRJU Ionut
LONG HO - Pascani
3
GIRIGAN Alexandru
HE PAI - Suceava

5-tq m cn

≥ Centuri Negre 2 DANG - Masculin                                      

Loc
Nume / Prenume Sportiv
CLUB
1
ZAMOSTEANU Tiberiu
LONG HO - Pascani
2
OBREJA Florin
DAO - Iasi
3
TROFIN Victor
DAO - Botosani

6-tq m cn1 

 

SONG DAU

 

Grade - Feminin

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Iasi
Caslariu Roxana
Plopeanu Dana
2
BAO - Roman
Petruţ Alina Mihaela
Popa Elena Simona
Smău Maria Mădălina
3
HE PAI - Suceava
Fedic Florentina
Crainiciuc Lavinia

7-sd f grade

Grade - Masculin                                                 

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Botosani
Apopei Stefan
Apostol Gabriel
Iriciuc Romeo
Pietraru Cristi
2
BAO - Roman
Cristea Mihai Cezar
Giurgi Alexandru
Bodogan Iulian Robertino
Movileanu Ionuţ
3
BAO - Bacau
Diumea Felix
Diumea Ovidiu
Gheghici Danut

8-sd m grade

Centuri Negre - Feminin                                       

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
BAO - Bacau
Dobrin Iuliana
Munteanu Mihaela
2
THO - Bucuresti
Sandu Alexandra
Pitic Raluca
3
DAO - Iasi
Raducu Roxana
Moisei Maria
Nica Irene

9-sd f cn

Centuri Negre - Masculin

Loc
CLUB
Componenta echipei
1
DAO - Iasi
Befu Codrut
Moisei Marian
Moisei Iulian
Florin Obreja
2
LONG HO - Pascani
Casian Ionuţ
Ionescu Mihai
Pîrju Ionuţ
Simon Robert
3
DAO - Botosani
Trofin Victor
Jajaie Florin
Agachi Narcis
Corut Ciprian

 10-sd m cn