QWAN KI DO - CO VO DAO - TAM THE - VU LAN

METODE TRADITIONALE CHINO VIETNAMEZE

Campionatul Naţional de QWAN KI DO – seniori

Roman, 8-9 Mai 2010

Rezultate

 

THAO QUYEN

 

Grade - Feminin                                                   

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Nicodim Nicoleta

Dao - Iași

2

Zamfir Catalina

Bao - Bacău

3

Stefanache Mirela

Bao - Bacău

3

Cântic Mălina

Long Ho - Pascani

cn tq- f gr                                                                          

                                                                          

Grade - Masculin                                                 

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Giurgi Alexandru

Bao - Roman

2

Diumea Felix

Dao - Iași

3

Anitoaie Roberto-Luigi

Dao - Iași

cn tq- m gr                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - Feminin                                        

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Balineanu Stefana

He Pai - Suceava

2

Grigoras Simona

Long Ho - Pașcani

2

Nica Irene

Dao - Iași

3

Ancuta Ana Maria

Long Ho - Pașcani

cn tq- f cn


≥ Centuri Negre 1 DANG - Feminin                                       

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Ancuta Mirela

Long Ho - Pașcani

2

Sandu Alexandra

Long Ho - Pașcani

2

Raducu Roxana-Paula

Dao - Iași

cn tq- f cn1                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - C.N. 1 Dang - Masculin

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Boghean Alexandru

Long Ho - Paşcani

2

Creanga Voineag Gabriel

Phoenix - Moinești

3

Mares Andrei Catalin

Phoenix - Moinești

cn tq- m cn                                                                          

                                                                          

≥ Centuri Negre 2 DANG - Masculin                      

                                                                          

Loc

NUME / PRENUME

CLUB

1

Obreja Florin

Dao - Iaşi

2

Zămosteanu Tiberiu

Long Ho - Paşcani

3

Miron Corneliu

Long Ho - Pașcani

cn tq- m cn1 

 

SONG DAU

 

Grade - Feminin                                                   

                                                                          

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
BAO - Bacau
Nicodim Nicoleta
Stefanache Mirela
Pantiru Irina
2
DAO - Iaşi
Zamfir Catalina
Boca Irina
3
LONG HO - Paşcani
Reut Laura
Cantic Malina

cn sd- f gr                                                                          

                                                                          

Grade - Masculin                                                 

                                                                          

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
BAO - Roman
Campanu Costel
Giurgi Alexandru
Cristea Mihai-Cezar
Rusu Lucian-Andrei
2
LONG HO - Pascani
Caslariu Stefan
Caruntu Ioan
Toma Eduard
Bele Adrian
3
KIM CHOUNG - Vaslui
Danciug Florin
Vintila Sebastian
Boitan Iulian
Manea Marius

cn sd- m gr                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - Feminin                                        

                                                                          

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
LONG HO - Pascani
Sandu Alexandra
Grigoras Simona
Gusa Daniela
2
BAO Bacau
Dobrin Iuliana
Petriman Oana
3
BAO - Roman
Jitaru - Ichimaş Mihaela - Cristina
Neguriţă Irina Alexandra

cn sd- f cn                                                                          

                                                                          

Centuri Negre - Masculin                                      

                                                                          

Loc
NUME / PRENUME
CLUB
1
LONG HO - Pascani
Casian Ionut
Ionescu Mihai
Pirju Ionut
Resiga Cristian
2
DAO Botosani
Trofin Victor
Jajaie Florin
Agachi Narcis
Corut Ciprian
3
BAO Bacau
Ciubotariu Vlad
Doroftei Flavius
Lungu Alin
Avasilcai Daniel

 cn sd- m cn

 

Long Ho - Pașcani